| Roxidd19 a întrebat:

Deci, Ieri am fost cu cea mai buna prietena si cu frates'o afara si in spre seara am iesit cu prietenii si ne-am dus sa tragem o tigar* si fratele celei mai bune prietene ale mele se uita cam insistent la mine, si cand am plecat acasa, i-am condus si ne uitam unu la celalalt (eu cu el) si ne facem ochi dulcibatting eyelashes. Oare ma place ca am vazut ca toata ziua se uita dupa mine?

Răspuns Câştigător
| AyU a răspuns:

Mie asa imi pare. Cred ca te place. Tot ce trebuie sa faci e sa te intrebi. Tie iti place sau nu de el? Daca da bun...treci la actiune. Vb cu el pe mess, spune-i la prietena ta sal mai aduca in oras cu ea si cum ai zis facetziva ochi dulci... Flirtati big grin. Daca ii mai timid preia tu initiativa si cerei sa fiti impreuna. Daca ti se pare prea injosisor pentru o fata ti-am zis stai pe langa el, atinge, mai strecoarai un sarut pe obraz si poate la un momnet dat si bine ales un sarut mare si adevarat. Intreoabo pe prietena ta daca vorbeste depre tine sau intreaba de tine.
Sper ca am fost de ajutor big grin succeswinking

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Fiind fratele celei mai bune prietene, e usor.Mai stai un timp si observa-l, sa fii sigura ca vezi bine ce vezi si pe urma intreab-o pe prietena ta.In indiferent ce relatii sunt ca frati, el o sa-i spuna daca te place, in speranta ca l-ar putea ajuta.Bine? Hai, mult noroc!

| push2gl a răspuns:

Pana nu vorbesti cu el nu ai cum sa stii

| JustMe_8048 a răspuns:

Deci sa purcedem. Avem doua variante una favorabila si una nefavorabila.Cea nefavorabila este urmatoare:-se uita la tine din cauza ca purtai ceva deosebit sau mai putin deosebit sau ca aveai o fata care arata ca de Halloween.Varianta favorabila este :-se uita la tine pentru ca te place,esti draguta, frumoasa si nu isi mai putea lua ochii te la tine(trebuia sa ii dai o harta ca probabil s-a ratacit in ochii tai), probabil voia sa iti spuna in fata ca te place dar nu a avut curaj(dragoste la prima vedere sau a doua laughing] sper ca te-am ajutat.Sa auzim de bine!

| volgian a răspuns:

Te place. ai putea si sa o intrebi pe preitena ta. Poate stie ea mai multewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca dahappy. Asta mi s-a intamplat si mie zilele asteaoh go on se uita unul la mine foarte insistent...dar nu l'am bagat in seama, ziua urmatoare mi-a zis daca vreau sa fiu cu el, i'am zis ca nu normal dar tie daca iti place de el...batting eyelashes. Succes!