| angeldevil_7103 a întrebat:

Hei TPU e cam jenant dar imi place de un baiat din clasa mea si noi ne jucam intotdeauna jocul cu sticla si ma provoaca colegele sa-l sarut si ma respinge...Jenant nu? poate ca noah adica am o colega in clasa e cat un stalp de inalta si pare ca o simpatizeaza mai mult decat pe mine...insa ea e mai tupeista il ocaraste mereu in toate felurile.io sunt mai timida, mai retrasa dar nici preaFundabig grin si va rog nu radeti >>:":"

Răspuns Câştigător
| daassh a răspuns:

DIn pacate asa sunt si eu(cateodata imi pare rau adica in unele situatii) dar cat despre situatia ta ce pot spune poate si el este timid? sau poate lui cum ne.ai spus aici "o simpatizeaza" si nu vrea sa sarute alta fata(nu ca nu te simpatizeaza pe tine), si eu iti sugerez nu te da batuta va veni si soarele pe strada ta.Mult Succes!

6 răspunsuri:
| robby212 a răspuns:

Iubesc jocul ala, a fost prima data cand mam sarutat cu prietena mea, a fost o provocare, sa mai intamplat, adica sa fie asta cu noi doi, dar am refuzato, ultma data ne-am sarutat ca in povesti, stai linisitita, cum zice daassh, soarele va veni pe strada ta, iti promit, daca nu va veni pe mine sa ma injuri...Glumesc.

| daassh a răspuns (pentru robby212):

Asa este, toate la timpul lor.Nu trebuie sa le grabim!

| robby212 a răspuns (pentru daassh):

Deloc, niciodata sa nu crezi ca nu va veni, pentru fiecare exista cineva...

| daassh a răspuns (pentru robby212):

Asa e ai mare dreptate.

| robby212 a răspuns (pentru daassh):

Sa speram...

| dani701 a răspuns:

Poate ii e rusinetongue Si cautativa si voi alt jochappy sa nu mai fie jenanttongue