| DannyyyTGV a întrebat:

Imi place de o fata si m-am atasat foarte mult de ea. Vorbim pe fiecare zii, suntem deschisi unul cu celalalt.Cred ca si ei ii place de mine. Seara cand unul dintre noi se duce la culcare imi spune "noapte buna, boboc scump", " te puuuuup dulce", "scumpule" s.a.m.d. Astazi a spus ca vrea sa ne intalnim. Sa ii spun ca imi place de ea sau sa mai astept?

6 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Habar n-am. Nu stiu. Fa ce simti. Si faza cu: ""noapte buna, boboc scump, te puuuuup dulce"... nu e mare chestie, poate ea te vede doar ca un amic, cu care ii place sa vorbeasca si nah, sa se alinte. Si eu mai folosesc expresii de genu' si crede-ma, prietenii mei, nu imi sunt si iubiti. In fine, cum ti-am mai zis...fa exact ceea ce crezi, daca simti ca ai nevoia sa ii spui, fa-o. Dar eu zic sa mai astepti putin, vezi si tu cum evolueaza intre voi. Hai bafta! :*

| miru20cmrecords a răspuns:

Spune-i ce mai astepti.

| Underworld2 a răspuns:

Salut, spune-i acum happy vad ca si ea da semne din cate scrii tu aicihappy eu zic sa-i spui acum ca sa nu o pierzi mai tarziu din cauza altuia ^^. baftawinking

| joanna222 a răspuns:

Eu zic sa ii spui ce simti fara sa te gandesti prea mult...pentru ca fetele apreciaza sentimentele adevarate, chiar daca nu sunt intotdeauna exprimate in cuvinte foarte corect...

| ProfaDeCeVreiTU a răspuns:

Aproape am facut diabet zaharat citit intrebarea. Spune-i in fata ce simti, nu fi stii tu cum.

| TheRecon a răspuns:

Spune-i, dar mai mascat, discret, asta in cazul ca este doar o simpatie a iei. Dar daca simti ca este mai mult decat atat din partea ei, atunci destanuie-i atractia ta fata de ea. Oricum dupa cum o descri, nu-ti va da un raspuns prea dur in cazul in care nu te place. Nu risti, nu castigi big grin