| FamousGirl4 a întrebat:

Imi place de un baiat din clasa de la mine. E super de treaba, in fiecare pauza ma pupa pe obraz, ma ia in brate, ma ridica pe sus, il plac mult. Dar el are o relatie de 6 luni, cu o proasta care isi bate joc de el pentru ca are bani. Nu stiu ce fel de persoana e ea daca in relatia lor totul se rezuma la bani. Mie imi place cum se poarta, imi place ca e destept. E copilaros. Dar nu stiu, nu stiu ce simt. Imi mai place de un baiat din clasa a 8-a, ma priveste insistent, de un an se tot holbeaza. Si si eu, dar nu cred ca am vreo sansa la el. Aproape jumate din fetele din scoala il plac pe cel dintr-a 8-a!
Nu stiu ce simt, nu sunt vreo parasuta, sa umblu cu 2-3 deodata, dar este ceea ce simt. Vreau sa stiu ce sa fac. Ii plac pe aman2 sad

3 răspunsuri:
| Blaji a răspuns:

Daca chiar iti place de amandoi, in primul rand trebuie sa stai de vb cu ei in mai deaproape, sa vezi ce le poate mintea. si apoi treci la altele.

| 1919JustUs a răspuns:

Daca alergi dupa 2 iepuri, nu prinzi niciunul.

| bimbulina a răspuns:

Vorbeste cu cel din clasa de la tine. vezi daca ai vreo sansa la el, fetito, e scurta viaata, nu pierzi nimic daca incerci. dar chestia e sa nu te certi cu prietena lui. eu zic sa incerci la cel din clasa de la tine. si daca nu vrea, la cel de a 8a, te-am pupat:*