| Criss1105 a întrebat:

A inceput scoala! e un baiat la mine in clasa pe care il plac de anul trecut...de ceva timp ma priveste in ore asa insistent... l-am intrebat de ce ma priveste asa si mi-a spus ca nu ma privea inrosindu-se la fata ca draq...saptamana trecuta m-a luat de mana intr-o pauza iar in urmatoarea pauza m-a luat in brate si m-a intrebat "ce faci iubito?" eu vreau sa fiu cum sa procedez sa vb cu el sa pot afla daca si el ma place sau nu? multumesc pup for all

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti afla printr-un singur mod(asa cred eu cel putin)te duciu la el si ii zici ca vrei sa vb serios...si ii spui daca el te place intr-adevar daca spune da si e impreuna cu niste prieteni si zambeste sau rade e clar ca nu... Daca spune nu si rade sau zambeste e da...

6 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Tu nu vezi ca esti combinatá fara sa-ti dai seama?
Adica eu m-as bucura in locul tau, daca zici ca il placi de un an, si el a inceput sa te observe, nu e un lucru bun?
Mie asa mi se pare.Plus ca acum comportarea ta ar trebui sa fie normalá, fárá exagerari, fara sa va luati la misto cu ¨bine iubitule¨.sau ¨bine pisi¨.
O sa creadá ca pentru tine totul este un joc, si va abandona frimitura de relatie care este intre voi happy

nony
| nony a răspuns:

@Anonim.si daca nu e cu nici un grup de prieteni? thinking

| night_crawler a răspuns:

Te duci la el si ii zici:"chiar iti place de mine?batting eyelashes"... iar el iti va raspunde:nu, doar imi exersam replicile de agatatbig grintongue

| Dragosgan a răspuns:

Daca ti-a spus asa e normal ca te place. Tu ar trebui sai spui ce simti si poate chiar te vei impaca cu ideea ca el e iubitul tau! dar daca zici ca sa rusinat cand l-ai intreabat si alta data ti-a zis iubita nici nu mai trebuie sa te gandesti! te iubeste!

| Criss1105 explică:

Da l-am intrebat asa cum ai zis tu anonimu si nu a raspuns nici da nici ba, doar a zis ca se mai gandeste ca glumea ceva de genu asta...nu stiu ce sa fac ...mai estept raspunsuri de la voi

| traumatizaNtu a răspuns:

"Da Doamne sa castig la loto." Iti iei bilet, se extrag numerele, le-ai palit, dar tie nu-ti vine sa crezi.