| byanca1999 a întrebat:

Hei, TPU! imi place un baiat de la sala care si lui ii place de mine, il cheama tomas.cum sa-l fac sa-mi zica ca vrea sa fie cu mine(e si rusinos)

Răspuns Câştigător
| EVOLUTION_5448 a răspuns:

Simplu: ai putea tu sa te duci la el, sa stai langa el sau la el in brate, sa-i vorbesti, sa-l faci sa-ti dea complimente (adica sa zici ceva in genul: cam naspa imi sta imbracata asa, sau alte faze de genul ca el sa zica: ba nu iti sta naspa). Flirtezi cu el si in final o sa faca el ceva daca-l faci sa se simta comod in jurul tau si e sigur ca nu o sa-l refuzi daca-ti zice ca-i place de tine.

2 răspunsuri:
| CodrutM a răspuns:

Dar zi-i tu ca iti place de el si da-i un imbold sa te invite undeva.

Bianca: Tomas, ia zi, ce faci in week-end?
Tomas: Pai... nu am nici un plan.
Bianca: E bine. Stii ce ma gandeam?
Tomas: Ce anume?
Bianca: - Daca ma scoti la un suc, fac cinste cu o bere.
- Am de gand sa ies in oras dar chiar nu vreau sa merg singura.
- Ce trebuie sa fac ca sa iti dai seama ca te plac, boule! Invita-ma dracu' undeva mai rusinosule, mai!

Si exemplele pot continua.

// Sau cum zice EVOLUTION - Mai mult contact fizic. Antige-l mai des, zici ca mergeti la sala, sala de fitness? Lauda-l ce bine arata, lauda-i muschii, creste inima in noi cand ne lauda fetele munca pe care o depunem (stiu ce vorbesc). Aseaza-te la el in brate, joaca-te cu parul lui, uita-te-n ochii lui (dar nu ostentativ, sa nu-ti bage limba-n gura direct, decat daca nu vrei asta) poate-l mai dezmortesti.

| byanca1999 explică:

Va multumesc pentru raspunsul vostru! o sa fac cum ma-ti indrumat! pupici!