| Bibbyou a întrebat:

Hei TPUhappy Imi place un baiat si nu stiu ce sa fac... nu ne stim prea bine, iar pe mess nu prea vorbim si mereu eu sunt cea care il baga in seama. Ma gandeam sa o fac din nou si de data asta sa il intreb daca vrea sa iesim la o plimbare. Vreau sa stiu daca nu e ciudat ca o fata sa "invite" un baiat? Sau cum s-ar simti el, avand in vedere ca nu ne cunoastem foarte bine?

Si nu sunt genul care sa prinda curaj din prima, nu vreau, in caz ca accepta, sa fiu prea timida si sa se simta prost... idei?big grin

p.s eu am 14 ani, el face 17.
FUNDA celui mai bun si complet raspunsbig grin

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Tinind seama de varsta, stai cuminte!

| Bibbyou explică (pentru neutrino):

Deci sa inteleg ca diferenta e prea mare? straight face

| PanteraRoz1997 a răspuns (pentru Bibbyou):

Stai linistitita e buna diferenta big grin

| SakonSIUkon a răspuns:

De ce sa fie ciudat daca tu te-ai indragostit prima nu e normal sa ii spui tu?

| Raxi a răspuns:

Ca sa nu para ciudat il intrebi,"Salut, nu vrei sa iesim maine prin parc?"si na, ia si tu o prietena cu tine, in caz ca nu stii ce sa ii zici mai vb cu ea si stati si vorbiti sa va mai cunoasteti, ce chestii aveti in comun si din astea si mai iesiti asa vreo 2-3 zile si il intrebi ce parere are despre tine si zic eu ca o sa mearga(mi-a iesit de vreo 2 ori, tot asa in parc)