| Pathetiqua a întrebat:

Hei TPU :* Imi spuneti va rog ce inseamna "pumpkin"? este in engleza XDD va rog :* dau funda si voturi :* Scuzati categoria dar e cea mai accesata happy O zi buna >big grin

Răspuns Câştigător
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Pumpkin inseamna dovleac dar in engleza se foloseste mai mult la diminutiv, adica atunci cand vrei sa alinti pe cinneva nu ii spui dovleac ci dovlecel.
de ex: I love you pumpkin. (Te iubesc dovlecel) laughing

8 răspunsuri:
| ღClauuღ a răspuns:

Dovleac

| LoveDee03 a răspuns:

Pumpkin inseamna dovleac, succes!

| Masacven a răspuns:

Data viitoare foloseste http://ro-en.ro/

| emabrumareanu29 a răspuns:

Dovleaaaaaac

| dyenyka a răspuns:

Dovleac.winking

| LauraFlorentina12 a răspuns:

Pumpkin inseamna dovleac.Ca si povestea cu dovleci.Si s-a inventat dictionaru sau pe viitor google translate. Funda?

| bunnylover537 a răspuns:

Dovleac.

| alexralu34 a răspuns:

Dovleac