| ThePerfictionIsADream a întrebat:

Hei,TPU! Intrebarea aceasta este si pentru fete si pentru baieti.Eu ma cunoscusem cu un baiat anul trecut in curtea scolii. Am vorbit o gramada ne intelegeam super si prin luna iulie ne-am certat rau de tot,m-a jignit,m-a injurat, m-a lovit...Prin luna octombrie,intr-o seara am primit un mesaj pe Facebook. Era de la el. Imi trimisese un mesaj foarte lung prin care isi cerea scuze. L-am iertat extrem de greu. Am vorbit pana pe la inceputul lui aprilie non-stop,dar am mai avut si cateva certuri. A fost cel mai bun prieten al meu,dar de prin luna martie devenisem mai mult decat simplii amici happy.Cu o seara inainte sa ne certam iar(a fost o cearta destul de lunga, dar ne-am cam spus adio definitiv), am vorbit cu el la telefon vreo 2 ore. A fost frumos, in ochii mei devenise baiatul perfect

7 răspunsuri:
| BaiatulAnonim a răspuns:

Nici nu e nevoie de o continuare a povestii. Povestea trebuia sa se termine in momentul in care a dat in tine. Ti-a demonstrat ca se poate purta mai rau ca un animal. Sfatul meu? Uita-l, pentru ca un astfel de om nu se va opri doar la o palma, vor mai veni si altele. Regretele sunt de prisos... Nu merita nicio molecula din atentia ta.

| ThePerfictionIsADream explică (pentru BaiatulAnonim):

TPU nu a postat tot. Scriu imediat restul :*. E mai mult happy.

| neutrino a răspuns:

Si...nu ne-ai spus tot si nici ceea ce doresti. Poate ne spui si cum poti indragi un astfel de baiat, care te injura si te loveste.

| ThePerfictionIsADream explică (pentru neutrino):

Ne-am certat si a zis ca nu mai vrea sa auda de mine niciodata pentru ca am facut baza urata de el si am inceput sa rad de el. Ii promisesem ca iesim afara si m-a sunat si avea o voce de parca ar fi plans si cred ca el chiar plangea, s-a suparat pe mine..pnm. A zis ca nu o sa ma mai ierte pentru ca il fac sa sufere prea mult si as vrea sa imi cer scuze. Ce ziceti? sa fac asta? dau funda

| ThePerfictionIsADream explică (pentru ThePerfictionIsADream):

Eu nu am iesit cu el pentru ca nu am vrut a si a aflat si a fost aiurea, mi-a parut rau de el pentru ca nu imi facuse nimic rau si nu cred ca vrea sa ma mai ierte.

| piticelm a răspuns:

Asa si? vrei continuarea povestii, sau ce?

| ThePerfictionIsADream explică (pentru piticelm):

TPU nu a postat tot. Scriu imediat restul :*