| Lulu_Iulia_1989 a întrebat:

Hei TPU, m-am despartit de un baiat si acum e suparat pe mine... vreau sa il fac sa ma ierte si daca ma iarta o sa fiu din nou cu el, ce sa fac sa ma ierte?

4 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

De ce te-ai despartit de el daca il vrei inapoi? Incearca sa il impaci, spune-i ca regreti si bla bla, spune-i adevarul.

| NameHarris a răspuns:

Sa ii spui ca ai fost o fraiera ca la-i lasat balta si iti pare rau si gatawinking

| sweetangels a răspuns:

Sa apelezi la aceleasi tertipuri cum fac majoritatea (ii arati ca iti pare rau si il implori sa te primeasca inapoi, gen vedetele noastre)...

| BizSinir a răspuns:

Spune-i ca iti pare rau, ca la acel moment nu ai realizat ca gresesti, ca daca iti va acorda a doua sansa nu va regreta.Nu uita sa-i spui ca-i simti lipsa si acum realizezi cat de mult il iubestiwinking