| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU, m-am indragostit de o fata, in doar 2 zile, am inceput sa o visez, sa ma gandesc la ea, sa tin la ea, ne-am cunoscut pe internet si stam noptile la webcam, nu stiu cum sa procedez, pentru ca stiu ca e o distanta intre noi, are un zambet minunat, este asa de frumoasa, ador tot la ea, de 2 zile vorbim, problema e ca azi a fost rece si distanta, nici macar nu am vorbit... nu stiu cum sa ma port cu ea, pentru ca imi e aiurea, am inceput sa o iubesc si ma doare... am 20 de ani si ea 18.

5 răspunsuri:
| AdyAdeluş a răspuns:

Mda bafta cu relatiile la distanta. Ma rog eu consider ca ea, pur si simplu azi nu a avut chef de vorba sau era ocupata, suparata, nu lua totul asa in serios.

| ElenaSA a răspuns:

Doua zile sunt putine pentru niste sentimente asa de puternice. Poate ca ea are nevoie sa vorbeasca mai rar-nu chiar in fiecare zi, sa te cunoasca mai bine pentru a se gandi la o relatie.

| kaTTsu a răspuns (pentru ElenaSA):

Elena, se uita la mine, zambeste, ma soarbe din priviri, o simt cum ma place, o vad cat de exaltata este cand vorbim... se simte ceva, doar ca nu o inteleg acum, habar nu am ce sunt jocurile astea, nu face decat sa ma indeparteze.

| ElenaSA a răspuns:

Da, este greu sa ai o relatia la distanta pentru ca poti sa intelegi si sa cunosti cu adevarat persoana la care tii.

| Mussette a răspuns:

Pai, mai intai afla daca si ea te place. Poate va fi ceva intre voi, asa la distanta. Desi relatiile la distanta se termina dupa ceva timp.