| poxiipox a întrebat:

:* Ma macina de ceva vreme o problema... Acum 1 an, am mintit cateva fete ca sunt cu un baiat, un baiat pe care il cunosteam inca de la gradinita si intre am inceput sa ma indragostesc de el, iar el a aflat ca am mintit ca suntem impreuna si acum nu mai tinem legatura unul cu celalalt. Eu vreau sa vorbim din nou ca inainte, dar nu stiu cum sa fac, pentru ca lui nu-i place sa fie mintit si nu stiu cum sa ma apropii iar de el... mi-e frica insa sa-i spun de ce am mintit, ma puteti ajuta? sad

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii sincera cu el. Daca il vezi la scoala sau prin cartier opreste-l si spune-i ca vrei sa vorbiti. Daca nu, cauta-l si vorbiti la telefon.

Ar fi frumos sa ii spui exact ce gandesti, si ce simti big grin sper sa fie impresionat de ce ii spui, asa cum am fost si eu cand ti-am citit povestioara. Foarte frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti sa minti iar? Spune-i ca tu doar ai glumit cu fetele alea iar ele trebuiau sa-si dea seama ca ai glumit deoarece doua persoane care se iubesc se mai si saruta sau se tin aproape unul de celalalt cand ies cu rpietenii, au vazut ele in comportamentul vostru asa ceva? sa-i zici exact cum ti-am scris euwinking Este o minciuna dar e pentru o cauza buna laughing

| BLeur a răspuns:

Spune-i să îţi dea o şansă să puteţi vorbii şi acum îi spui adevărul.

Dacă mai ai nevoie de vreun sfat, id-ul meu: outlawzzzzz

| ionuttemeri a răspuns:

Awwwwwwwwwwww ce urat din partea ta dar totusi eu iti sugerez sa mergi direct la el si sati ceri scuze si sa-i zici cum sta treaba...