| anonim_4396 a întrebat:

HEI TPU: Mie imi place de un baiat, e cu 3 ani mai mare si momentan e singur, am vorbit cu el toata vacanta pe mess si ne-am mai intalnit la disco, sambata trecuta am stat putin impreuna si m-a condus acasa, eu il salut in fiecare zi pe mess sau prin msj si il intreb ce face insa dupa cum observ eu nu prea ii pasa de mine, rare ori ma baga in seama si nu prea sta mult la discutii[asta pe mess], oare ce sa fac sau cum sa ma comort, ce sa ii spun ca sa ma placa? Noi ne intalnim doar sambata la disco in rest vorbim prin msj sau pe mess, ne-am vazut prima data la disco la inceputul vacantei iar el m'a bagat in lista si mi-a cerut si nr de telefon, am aflat ca e si verisor cu mine dar de'al 3- lea, el a spus ca nu se pune asta ...la inceput vorbeam cu orele pe mess,dar acum abia de ma mai saluta, nu stiu ce s-a intamplat sau ce sa fac, ma puteti ajuta? dau funda :*; x aru!

7 răspunsuri:
| LifeIsAJoke a răspuns:

Sunteti rude si el nu cred ca este ultimul baiat de pe planeta.

| malinadaiana a răspuns (pentru LifeIsAJoke):

Mda suntem verisori de gradul 4 k mám documentat thinking ..stiu k nu e ultimul pentru ca am incercat sa nu ma mai gandesc la el cuplandu'ma cu un alt baiat si am stat cu ala o luna umate dar nu am reusit, de fiecare data cand ma intalneam cu celalalt baiat tot la asta ma gandeam ...nujtiu are el acel ceva si nu pot sa nu ma gandesc la el :-

| Pufffx a răspuns:

Ma si daca iti e var de gradu 3 e prea de tot iti e var cum ar fi eu cu varmiu de gardu doi sa ma dau la el adica baiatu lu varu tatalui sa am dau la el oricat ti-ar place poate el fiind si mai mare ca tine se gandeste ca iti e ruda si ca nu vrea decat o relatie de prietenie.

| neutrino a răspuns:

Asa cum tu probabil nu accepti baieti care nu-ti plac, nici el nu accepta fete care nu-i plac.

| malinadaiana a răspuns (pentru neutrino):

Mda asa este dar la inceput se dadea la mine, foarte multe emoticoane de genul :''love struck :*'' si imi spunea pisii si ma baga in seama, vorbeam cu orele...dar ceva s-a racit el nu mai statea prea mult la discutii iar acum... abia de vorbim 2-3 cuvinte sad