| Capsuna123 a întrebat:

Hei TPU,nu inteleg,el pare sa ma placa dar spune ca nu,ieri ne-am jucat sticluta in parc dar pe obraz si prietena mea inainte sa incepem i-a spus sa ma imbratiseze,si a facut-o,apoi ne-am jucat adevar sau provocare si un baiat m-a provocat sa il pup pe alt baiat pe nas si eu am refuzat si baiatul de care imi place mine a zis ca "te pup eu pe nas", nu mai intelg, ma place sau nu?

Răspuns Câştigător
| AndyLavy a răspuns:

Ce dragut. vreau si eu sa ma mai joc jocuri din astea. SI ma bucur ca inca exista persoane care se joaca, si nu si-au pierdut sufletul de copil. In fine. revenind la intrebarea ta, da cu siguranta te place. Ar trebui sa vbesti cu el. Invita-l la o plimbare in parc doar voi doi, si il poti intreba direct. Dar cu siguranta te place daca a facut asemenea gesturi happy

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

E posibil sa te placa dar nu cred ca esti singura.

| Capsuna123 explică (pentru neutrino):

Singura pe care o place, nu?

| eevvaa a răspuns:

Poate ca doar se joaca...

| Capsuna123 explică:

Mie*