| mariana123novela a întrebat:

Hei TPU o intrebare:Vi s-a intamplat vreodata sa mergeti la psh iar el s-a va puna intr-o situatie incomoda, adica ca alte fete s-a fie de fata cand v-a spuneti problemele?

1 răspuns:
| Pavelll a răspuns:

Iti spun din surse sigure (am terminat fac de psihologie) ca nu e normal sa mai fie cineva prezent cu tine la sedintele cu psihologul daca tu nu esti de accord. Se numeste dreptul la confidentialitate, si iti este incalcat avand in vedere ca mai sunt alte pers cu tine.