| hehe_1035 a întrebat:

Hei Tpu...pe data de 26.01 am inceput sa iau anticonceptionale, menstruatia mi s-a terminat dar a continuat sa imi curga un lichid maro. Atunci cand fac dragoste cu prietenul meu el se termina in mine si sperma lui curge si chiar si atunci curge alb cu lichidul acela. Stiti cumva ce inseamna asta sau de ce este asa...dau funda multumesc.

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

De la anticonceptionale iti curge, organismul tau inca nu s a acomodat cu ele, intreaba si un ginecolog

4 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Trebuie neaparat sa mergi la un ginecolog. Se poate sa ai ceva probleme fie de dereglare hormonala fie vreo infectie. Mai ales daca zici ca, curge incontinuu asa.
Nu mai sta. Mergi sa vezi ce ai exact si nu lua pastile sau leacuri babesti dupa ureche sau dupa ce iti spun niste oameni pe un site de socializare. Nu suntem experti in medicina ca sa stim exact ce ai.

| hehe_1035 explică (pentru sofisis):

Nu curge incontinuu doar atunci cand se termina, si pe timpul zilei mai am scrugeri de lichid maro.

| Danysan a răspuns:

Cred ca Organismul tau nu e Oki cu Pastilele pe care le ei si pot sa spun ca asa se manifesta si o Infectie sau o Raceala Netrata la Timp dar atea sunt doar Supozitii. Mergi la Medic ca nu e oki si opreste orice Contact sexual cu Ejaculare in tine pentru ca nu ai de unde sa tii daca esti Protejata sau isi fac Efectu.

| SebastianCMT a răspuns:

Consulta un ginecolog. Si cel mai bine ar fi sa te protejezi nu stii niciodata cand se poate intampla evenimentul nefericit. Mai ales ca se poate sa te alegi si cu vreo infectie.