| EliiAmphetamine a întrebat:

Hei, TPU. Relația dintre mine și prietenul meu a devenit destul de greu de întreținut de când au intervenit niște fete care au început să se dea la el. Le respingea, dar, când a fost drogat, a acceptat să fie cu una din ele. Eu am aflat a doua zi de la sora lui. Am vorbit cu el și se purta destul de vulgar. A spus că o iubește și lucruri de genul ăsta. După două zile, a venit în genunchi la mine și m-a rugat să-l iert, fiindcă nu știa ce face. Nu știu ce să fac... Chiar nu vreau să-l pierd, dar m-a făcut să sufăr mult... Ajutați-mă, vă rog! ~dau fundă. :3

Răspuns Câştigător
| Ana_4223 a răspuns:

Hey a acceptat sa fie cu o fata din acele fete PE CARE LE RESPINGEA ATUNCI CAND ERA CONSTIENT DE FAPTELE SALE fiindca tu nu erai langa el sa ii oferi afectiunea de care avea nevoie in acel moment A facut-o in mod inconstient, eu zic sa il ierti toti gresim si meritam o a doua sansa, nu vad de ce el n-ar trebui sa aiba parte de acest privilegiu.
In conzluzie mai acorda-i inca o sansa, dar daca se mai repeta parerea mea este sa nu il mai ierti deoarece o sa se tot repete la neesfarsit.
Succes la luarea deciziei!:*

5 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Eu in locul tau mi-as face griji pentru faptul ca e un drogat nu pentru ca se dau niste fete la el...

Eu nu inteleg ce e in capul vostru!

| Cristiann25 a răspuns:

Tu stai cu un drogat? Lasa-l si cauta-ti un baiat care sa te merite nu un GOLAN! De ce nu puteti sa vedeti si voi baietii cuminti care chiar tin la voi si va iubesc? Va trebuie vagabonti? Din cauza asta ajungeti si voi niste fete fara incredere in voi etc pentru ca va luati dupa niste oameni care nu o sa aiba un viitor.Succes si ai grija mai departe ce alegi alaturi de tine!

| BSwwatch a răspuns:

Lasa l sa se tarasca in genunchi pina da de os, de nu... tu o sa fi ce-a care o sa sufere tot timpul.

| Derbedeu24 a răspuns:

Parerea mea este sa ii spui ca il ierti cu conditia sa se lase de droguri. Daca a facut asta odata din cauza drogurilor asteaptate sa o mai faca inca odatawinking

| FairyTailFan a răspuns:

Eu nu cred ca merita sa-l ierti.Mai bine caută un alt baiat(unul care nu se droghează )