| JrrDany a întrebat:

Hei TPU salut am si eu o intrebare m-am indragostit :3 big grin si vreau sa stiu ca perrsoana pe care o iubesc este in clasa cu mine vreau doar sa stiu daca sentimentul este reciproc ca ma uit la ea imi face cu mana si spune heyy big grin...o iubesc enorm dar nu am curajul sa ii spun deoarece imi este frica de ce va spune ea ajutati-ma va rog orice sfat e bine venit!

Răspuns Câştigător
| NuConteazab a răspuns:

Incearca sa intri in vorba cu ea! Intreab-o ce fel de muzica ii place...sau ma rog... ceva din care ai pute sa-ti dai seama cat de cat de caracterul ei! Succes! :*

5 răspunsuri:
| motan444 a răspuns:

Prietene doar nu vrei sa ii spun eu ca o iubesti uite dai un sms daca nu ai curaj fata in fata zii ca o placi foarte mult si ca ai vrea sa o scoti la o prajitura

| numainumaiata a răspuns (pentru motan444):

Offf voi cu sucurile si prajiturile voastre

| CristinaCtC a răspuns (pentru numainumaiata):

Exact! Prea siroparaie!

| motan444 a răspuns (pentru numainumaiata):

M... ce daca m-ai considera dragut ai refuza o invitatie la un suc?

| piticu2100 a răspuns:

Daca o sa stai sa astepti sa vina ea la tine atunci asteapta.Eu in locul tau m-as duce si ii spune-am verde in fata ca o plac ma plesnea sau ma pupa una din doua, prinde curaj daca o sa fi timid e nasol, nu stiu daca exista fete care plac timizi. Daca te-am ajutat funda! happy