| anonim_4396 a întrebat:

Scuzati categoria dar am o intrebare pentru cei care au incercat Tantum Rosa ca drog...Ce ati simtit? Cat au durat halucinatiile? Ce ati vazut?

P.S: Nu vreau sa aud ca nu e bun sau chestii de genu, vreau doar sa stiu care sunt senzatiile?

5 răspunsuri:
| En3Rgi a răspuns:

De ce vrei sa stii cum e daca nu vrei sa iei?

| Achtor a răspuns (pentru En3Rgi):

Pai ca sa nu iau laughing

| Mirke a răspuns:

Si eu s curios ce le mai bubuie mintea la unii, am auzit si eu ca mai furau de la parinti sau surori si trageau pe nas, dar eu nu inteleg ce senzatie iti dau tigarile ca mi se par niste porcarii care miros urat si te afuma de tot... alea s bune pentru copii?

| igrek a răspuns:

Pentru copii nu sunt bune.

| Achtor a răspuns (pentru igrek):

Da nu vreau sa iau vreau sa stiu cum e!