| SweetKidoo a întrebat:

:* voi cum ati reactiona daca cineva cunoscut si.ar publica o carte? adica v.ati bate joc sau ati fi impresionati de talentul lui? scuze de categorie, dar am nevoie disperata de raspunsuri straight face multumesc ca cititi asta:* inseamna enorm de mult pentru mine puppy dog eyes

15 răspunsuri:
| HolyPotato a răspuns:

Nu aș avea de ce să-mi bat joc de asta, poate chiar aș fi mai curioasă de ceea ce a realizat. M-aș bucura pentru el și l-aș admira sincer.

| Azµre a răspuns:

Impresionați. Își bat joc doar invidioșii!

| Oana92 a răspuns:

De ce sa imi bat joc? Din orice carte poti invata ceva! Din contra, as fi mandra ca sunt prietena cu un scriitor si as fi prima care ar cumpara cartea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as fi impresionat... Nu mi se pare ca e rau sa scrii tongue

| SunnyDay88 a răspuns:

Sa-ti bati joc? ce realizari are persoana in cauza incat sa-si bata joc de munca altuia?
daca cineva nu stie sa aprecieze arta si munca atunci ar trebui sa se impuste in cap, oricum n-ar lovi vreun organ vital.

| LovellyAngel a răspuns:

Depinde daca e buna cartea sau nu. Daca e o prostie, nu ai de ce sa amagesti pe altul ca a facut ceva frumos. Dar daca este placuta, de ce nu l-ai incuraja?

| catalin02 a răspuns:

De ce sa iti bati joc de aceea persoana? eu unul as fi indiferent

| TomyRO a răspuns:

L-as lauda dupa care mi-as bate joc de el.

| Mytsaa a răspuns:

Eu as fi impresionata si as felicita persoana respectiva pentru talenthappy

| CGF31 a răspuns:

Hey buna, de ce sa imi bat joc? Normal ca ma duc personal sa cumpar o carte, apoi ma duc la ea/el sa o felicit si sa imi lase un mini-autograv o urare, as citi cartea si apoi as comenta ce moment mi-a placut si ce nu mi-a placut asa tare happy

| Sclipirici a răspuns:

Oricum ar fi cartea nu mi-as bate joc. In spatele unor randuri din carte sta ascunsa munca pe care a depus-o autorul.
Chiar daca nu imi place, prefer sa tin pentru mine, si as aprecia ca are curaj sa arate unor persoane talentul pe care il are.

| sseelleennaa a răspuns:

M-as mandri cu acea persoana! Doar a realizat ceva in viata nu? Cred ca parintii sunt tare mandri de copilul lor!

| EdiNetz a răspuns:

Pai eu unu i-as admira curajul de a publica o carte si as cumpparao si eu sau i-as spune sa-mi dea si mie una. as citio si apoi i-as spune ce mi-a placut si ce nu ca sa stie la eventuala noua carte ce sa scrie si ce nu big grin

| SweetKidoo explică:

Mersii mult pentru raspunsuri :* m.ati usurat, ca sa zic asa laughing voi da si fundita, dar mai astept sa vad daca mai vrea cineva sa zica ceva :d