| SabinaIoana04 a întrebat:

Voiam să vă întreb doua chestii.
De ce e o rusine sa mergi la magazin sa cumperi prezervative?
Si daca vrei sa iei viagra e ilegal sau ceva?

6 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

VIAGRA este medicament, si in mod normal se da si se se ia numai cu prescriptie medicala, intrucat poate afecta grav bolnavii cardiaci, pana la deces!
Apoi, este activa doar in prezenta unor stimuli erotici eficace - adica nu e ceva asa de bagat in cafea si gata! NU ESTE UN STIMULENT, CI UN ADJUVANT MEDICAL!
Mai bine o educatie corecta, o alimentatie sanatoasa, sport, dialog sincer cu partenera si multa intelegere, informare si toleranta, plus simtul umorului!
Mare atentie la igiena locala, si sa nu miroasa nimic neplacut! manichiura scurta, curata si impecabil pilita! Ambient curat, aerisit, eventual lumanari parfumate si muzica instrumentala lenta, pre; udiu suficient de lung, cel putin un pahar de apa sau cafea inainte. servetele umede la indemana si bineinteles PREZERVATIV!
Success!

| corbulalbrosu a răspuns:

Astfel de conceptii ilogice si irationale manifestate de majoritatea populatiei acestei tari, se datoreaza invataturilor promovate de etica si morala cre(s)tina. laughing

| mihai69 a răspuns:

1. nu e nicio rușine;
2. nu e ilegal, dar ai nevoie de rețetă.

| Frank51 a răspuns:

Conceptia proasta a oamenilor.

| SG1995 a răspuns:

Depinde de unde le iei, dacă le iei de la supermarket nu e mare scofală, dacă le iei dintr-o alimentară (da se poate) se uită lumea ca la felul 5. Cât despre viagra, nu e ilegală, dar (cred că) îți trebuie rețeță, iar ca minor nu e ușor de procurat.

| Demetrov a răspuns:

N-am probleme de acest gen, ma duc la magazin, cumpar si gata.