| Fluffy69 a întrebat:

Vreau niste sfaturi va rog! Deci e vorba de un baiat, pe care il cunosc din copilarie. Imi cam place de el, si astazi am stat cu el si cu alti prieteni si tot venea langa mine si ma lua in brate de foarte multe ori si se punea langa mine si se "juca cu mine" Problema e ca nu stiu daca sa ii spun sau nu ca il plac. Hepl me! :*

Răspuns Câştigător
| Myrru a răspuns:

Ai putea sa-i spui si sa strici toata magia sau...sa mai astepti un pic sa iti spuna el happy adica e cu totul altceva cand un baiat ii spune fetei ca o place. Nu ti se pare mai firesc? Mai asteapta un pic si daca vezi ca nu iti spune atunci cred ca ai putea incetul cu incetul sa ii arati ca il placi mult si apoi sa ii spui tu happy. Sper ca ti-am fost de ajutor :*

6 răspunsuri:
| Neworder21 a răspuns:

Eu nu inteleg de ce intrebi alti oameni despre ceea ce sa faci tu? De ce sa faci ceea ce doresc alti oameni? Vrei ca viata ta sa o hotarasca altii?

Tu singura ce doresti?
Aici e foarte simplu:
1. daca vrei sa fii cu el ii spui ca il placi,
2. daca nu vrei sa fii cu el nu-i spui ca il placi.

si gata. succes.

| grab a răspuns:

Pai nu trebuie sa ii spui, arata-i, e mult mai pretios si cu efect imediat.

Cand vine sa te mai ia in brate, savureaza apropierea si aseaza-ti capul pe el, sau strange-i si tu mainile tale peste ale lui.
Daca esti mai perversa poti sa i te si asezi in poala.

Baga mare!

| Fluffy69 explică:

Mersii! :*

| Fluffy69 explică:

Va multumesc tuturor! :*

| Emlly555 a răspuns:

Lasal sa iti spuna primul.Mai asteapta.Si bucurate de clipele frumoase petrecute alaturi.