| 2M31 a întrebat:

Hei tuturorbatting eyelashes

Nici nu stiu cum sa incep.Plac un baiat foarte mult si acum o luna acesta imi spunea ca ma iubeste si ca n-ar renunta la mine pentru nimic in lume.Bineinteles doar vorbe in vant.Ne-am certat si nu ne-am mai vorbit ceva timp dupa care ne-am impacat(ca prieteni) spunandu-mi ca o sa fie totul bine si ca pot conta mereu pe el iar apoi luandu-ma in brate.Ne-am mai intalnit de cateva ori si m-a sarutat.Totul devenea din ce in ce mai confuz culminand cu momentul in care si-a facut o prietena.Insa "prietenia"asta mai ciudata dintre noi continua.Imi spune uneori ca trebuie sa treaca timp sa pot afla daca ma iubeste sau nu.

Se joaca cu mine sau chiar tine la mine?straight faceAs fi recunoscatoare pentru >raspunsuribig grin

Răspuns Câştigător
| Nykwtza a răspuns:

Te place cu siguratsa! Si tu dupa cum se vede il placi foarte tare! Faza cu prietena-el doar vrea sa te face geloasa pe tine! Spune-i ce simti: cind o sa afle cu adevarat ce simti, nul va mai interesa pe pritena lui...iti va acorda tot timpul numai tie!
Sper ca te-am ajutat! Bafta

5 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

E cam nesigur pe el, acest baiat sau. nu-i oferi cevrea el.

| Awndre a răspuns:

De acord cu Nykwtza.
Tine la tine, dupa cum ai descris. Oarecum ma regasesc in ceea ce ai scris.

| Nykwtza a răspuns:

Eu ce tiam spuswinking Doar ca ai un pic de rabdare si se va rezolva totul! Daca ceva ai nevoie doar spune-mi... oricind o sa te ajutwinking

| GINA39B a răspuns:

Pai cred ca incearca sasi dea seama daca te iubeste sau nu da tu nu-ti fa griji totul se va rezolva daca va iubiti :* (funda)

| 2M31 explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsurilove struck
Incep sa cred ca Nykwtza are destula dreptatebatting eyelashesAseara am vorbit cu el si mi-a zis ca va incerca sa o evite pe respectiva, doar pentru a se desparti...chiar s-au certat urat din cauza asta:-s
va multumesc oricum tuturor>big grin