| Adiiiina a întrebat:

Hei. Vine ziua prietenului meu si ma gandesc sa-i iau ceva. Acum nu stiu ce! As vrea sa-i iau un pandantiv cu o jumatate de inima. Una la el si una la mine. Sau o chestie de genu asta big grin Va rog ajutati-maaaa

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu te-as sfatui sa ii iei o rama frumoasa si sa pui o poza superba cu voi doi.Sa ii scrii o felicitare romanticahappy Sau chiar sa megi cu el la un film si dupa aia sa va uitati la stele.Cat despre pandantiv, mi se pare cam feminin