| Kennziiie a întrebat:

HEI!love struck

Mai stiti intrebarea mea de ieri? Aia cu tipul M de la pariuri sportive? Daaa, azi m-a sunat si am iesit afara si ne-am plimbat gen 2-3 ore si am vorbit, i-am aflat povestea, maine iesim din nou! Ma bucur ca n-am ascultat aparentele! E chiar un tip 100 % de treaba!:X

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ma bucur pentru tine dar ai grija ca aparentele inseala uneori

| unknownn a răspuns:

Felicitari,acum te aflii intr-o relationshit!

| dragos9234 a răspuns (pentru unknownn):

laughing

| Kennziiie explică (pentru unknownn):

Nu fi asa sigur!happy Nu avem nici o relatie 1 la mana, 2 la mana nu stiu ce te bagi sa spui o prostie.happy

| unknownn a răspuns (pentru Kennziiie):

Pai daca nu ai nici-o relatie atunci in ce calitate v-ati plimbat? In calitate de necunoscuti?

| Kennziiie explică (pentru unknownn):

In calitate de prieteni. De frati, mai nou. Ai vreo problema daca doi oameni se plimba pur si simplu?

| unknownn a răspuns (pentru Kennziiie):

Pai atunci aveti o relatie de amicitie, cum poti afirma ca nu aveti o relatie?straight face

| Kennziiie explică (pentru unknownn):

Relationshit, provine de la relationship. Noi avem friendship. e o diferenta.

| Încrucişătorul a răspuns:

Bravo si succes.