| AnNe a întrebat:

Hei!:X voi ce credeti ca dragostea va invinge mereu totul? e normal ca doua persoane ce se iubesc sa nu mai fie niciodata impreuna? spuneti-mi parerea voastra funda:X:X

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Daca se iubesc cu adevarat nimic nu ii desparte dar asa e dragostea invinge doar persoanele care au putin suflet bun cei ce sunt rai nu au parte de bunavointa sa iubeasca.

6 răspunsuri:
| AnNe explică:

Spunetiva parerea

| AnNe explică:

Draga rein nu fi nesimtita eu am pus o intrebare bazata pe realitate daca nu vrei sa raspunzi cu un raspuns ajutator nu te mai sinchisi sa citesti intrebarea bafta!

| CandyES a răspuns:

Da dragoste invinge totul love struck dar doar atunci cand este impartasita de ambi parteneri, este cel mai frumos sentiment, cel mai curat si cine da peste el ar fi bine sa aiba grija de el si sal pastreze ca pe cea mai scumpa bijutierie happy. Si a doua intrebare, nu nu este prea normal daca se iubesc de ce sa nu fie niciodata impreuna, exsista greutati dar daca doresc vor trece impreuna amnadoi peste ele happy... Fundooiu?

| leoaica_1036 a răspuns:

Din pacate nu intotdeauna dragostea invinge. Iubirea poate exista, dar sa nu fie atat de puternica incat sa "mute muntii din loc".

| Rain_1754 a răspuns:

Parerea mea e ca petreci prea multe ore pe AcasaTV.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Domnisoara tu te crezi in telenovele sau in povesti? Prostii cum ca dragostea invinge totul, iar binele invinge raul.