| Danutza_6304 a întrebat:

Heii... ajutati.ma si pe mine va rog. De curge un lichid albisor din vezica, ca am tot vazut pe chilot, si cand sunt cu prietenu si ma sarut cu el simt ca imi curge mai mult.
Help Nu stiu de ce... banuiesc ca nu se poate face nimic, dar macar sa stiu. Mersi

Răspuns Câştigător
| georgy4005 a răspuns:

Nu nu poti face nimic. nu ai obserfat. ca acel lichid alb. curge numai cand te exciti? big grin. sa stii ca asa este...de cate ori te saruti cu el. poate ca...partile.voastre "intime" laughing nu stiu cum sa le numesc. se ating. poate ca tu te exciti.sau poate ca pur si simplu te exciti. big grin funda? tongue

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu are nici o legatura cu vezica urinara, se secreta in vagin. Este secretie vaginala absolut normala, mai abundenta cand te exciti. Arata ca organele tale genitale se maturizeaza.

| EuCuTine a răspuns:

laughing) uite ce este poate sa fie un fel de orgasm lichid adica cand te exiti sa iti curga. Cand ai sa faci sex si ai sa ai un orgasm s-ar putea sa iti curga mai mult. Nu este rau este chiar bine pentru ca stimuleaza actul sexual. Am avut o prietena cu orgasm lichid si era ceva deosebit. Daca iti place ce sfat ti am dat Funda

| xxdd a răspuns:

Este ceva foarte normal care apare la toate femeile.

De obicei apare in perioada de ovulatie (in mijlocul lunii - a14-a15a zi dupa ce a inceput sa vina) si dureaza pana cand vine, de asemenea apare si pe baza emotilor, stresului.

Ca sa te informezi mai bine citeste si http://www.topsanatate.ro/......-post.html :)

| Ingerash a răspuns:

E din cauza ca te exciti cand esti cu prietenul si ti se umezeste vaginul in semn ca e foarte dornic sa faci sex, nu e nimic neobisnuit, toate fetele patesc asta
Te pwpa czyupy

| membrugirl2010 a răspuns:

Aolo!laughing))
Aia se numeste o secretie si nu curge din vezica, ci prin vagin.
O normal sa o secreti, iar cand esti cu prietenul tau te exciti!
Funda:*?

| carmi_6480 a răspuns:

E normal draga sa ai secretie, daca are culoarea alb-verzuie si e urat mirositoare atunci sa te sperii, si atunci cand te saruti cu prietenul curge mai mult pentru ca te. exciti si e normal sa se intample asa, nu e nimic in neregula.