| hgn a întrebat:

:* Am cunoscut un baiat de aproape 2 saptamani si am stat cu el 4 sau 5 zile. M-am despartit de el deoarece nu mergea relatia, nu prea vorbeam nimic numai ca stateam unu langa altul cand ieseam in oras. El mi-a cerut inca o sansa iar eu nu i-am dat-o straight face. Iar acum i-a spus unei prietene ca el de o saptamana fumeaza iarba si ca se simte foarte bine asa. Eu nu stiu ce sa fac.Simt ca nu vreau sa ma impac cu el dar nici sa il stiu pe el cu altele. Si nu imi place sa il stiu asa. El tot timpu imi spunea ca ma iubeste si asa.
Va rog, Ajutati-ma. :*
Fundita :* :d.

6 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Daca tu nu simti nimic pentru el nu are rost sa stai cu el de pomana, o sa ii treaca, crezi ca daca o sa stai cu el nu o sa mai fumeze iarba? Poate o sa zica ca nu mai fumeaza dar el tot sa fumeze.
Sper ca te-am ajutat. Funda? Plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Poate daca ramanetzi doar prieteni e mai bine. da` incearca sa fi si tu mai prietenoasa straight face

| Mrlove a răspuns:

Probabil prima data nu stia sa isi exprime sentimentele era mai timid baiatu incearca sa ii mai dai o sansa pana la urma ce pierzi?
daca a cerut inca o sansa eu zic sa eu dai cine stie poate se afirma bafta
si in legatura cu iarba f multi fumeaza iarba... iar daca ai sta cu el si cu adevarat tine la tine crede-ma ca il poti lasa de chestia asta, mai ales ca este la inceput happy

| kolyok94 a răspuns:

Da'l in bomberolling on the floor

| iulianpuscasu a răspuns:

Lasa-l sa se inece in fumu de iarbalaughing) nu merita

| Catalinaaaa_4517 a răspuns:

Pai gandeste`te ce faci, vrei sau nu laughing. Cred ca tie intru`n fel iti e mila de elhee hee. Parerea mea este sa te impaci cu el, sa-i mai dai o ultima sansa` :*