| iGoxi a întrebat:

Heii, am fost impreuna cu o fată timp de 2 săptămâni și nu mai vrea sa continuam deoarece nu se vede într-o relație, se simte ciudat. Ne-am despărțit dar tot am vorbit, ieșit și ne comportam fix ca și cum eram într-o relație, a spus ca, ca iubit nu ma consideră(nefiind într-o relație) dar nici prieten deoarece mă iubește prea mult. Am stat "despărțiți" mult mai mult timp decât am fost impreuna, dar dintr-o dată nu mai vrea sa vorbim și nici sa iesim deoarece zice: "ne apropiem din nou și nu trebuie sa fie așa". Are sentimente față de mine dar nu vrea sa continuam, se crede urâtă, nu se vede într-o relație. Un ajutor vă rog? Ceva o împiedică.

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Minciuni, minciuni, minciuni!
Nu te place atat de mult, incat sa vrea sa fie cu tine, dar de plictiseala, ca sa nu stea singuar in casa, iese cu tine, pana apare baiatul de care se indragosteste si te paraseste cu usurinta si fara regret.

| iGoxi explică (pentru Violleta2022):

Crede-mă ca-i place foarte mult de mine, nu mă mai pun să-ți explic dar știu 100% că-i place.

| Violleta2022 a răspuns (pentru iGoxi):

Dupa cum spuneam, esti o distractie de moment... ca de-i placea de murae dupa tine, nu mai facea nazuri. Dar minte-te frumos, sa vezi ce socat o sa fii, cand iti va spune ca nu mai are nevoie de tine.

Răspuns utilizator avertizat
| Andreeush a răspuns:

Îți pierzi timpul cu ea, nu te place, nu vrea să fie cu tine.

| Crackman a răspuns:

Cauta pe alta

Răspuns utilizator avertizat