| XxBlueRosexX a întrebat:

Heii, am mai spus ca pe 4 m-am operat de chist ovarian, iar dupa o saptmana de la operatie am facut dragoste cu iubitul cam de 5 ori pana acum, nu a fost hard, dar am dureri de burta. Nu mari, doar cand stau in picioare. Intrebarea e: ce se poate intampla, pot avea probleme grave?

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Cel mai sigur si corect raspuns il poti primi doar de la medicul care ti-a efectuat laparoscopia. Cel mai probabil durerea nu este provocata si nu provine din efortul actelor sexuale sustinute ci este provocat de alte cauze de natura medicala sau chirurgicala. In mod obligatoriu trebuie sa ceri sa fii consultata. Multa sanatate!

| kavasaki99 a răspuns:

Trebuia sa stai 1 luna cel puțin indinat 2