| BrokenAngelEuDragutza a întrebat:

Heii,am o alta problema.
Ieri, l-am surprins pe el in timpul orelor ca vorbea cu Kitty prin mesaje.
Aseara, am iesit toti colegii afara si el din nou vorbea cu Kitty prin mesaje..La un momendat, el a mers pana la magazin si si-a uitat telefonul pe banca, eram curioasa sa vad ce au vorbit si am intrat in telefonul lui. conversatia era:
Ea:trebuie sa iti zic ceva
El:spune
Ea:nu nu..mai bine nu
El:spune odata
Ea:de ce crezi ca te-am intrebat daca ai iesit cu aia afara?
El: nu stiu. spune-mi tu.

in timp ce el era in magazin, ea a trimis mesaj cu :
"Sunt geloasa! Pur si simplu nu suport sa stea altele in preajma ta.De ce sunt geloasa? Pentru ca te iubesc, de aia.Si din cauza prostilor noi nu mai suntem impreuna! Tu chiar nu vezi ca eu fac orice pentru tine?"

Cand a iesit din magazin, s-a uitat la mesaj dupa care ne-a spus :"Eu am plecat! Baieti ne vedem maine! Noapte buna!"

Nu am inteles reactia lui.
1.De ce a plecat imediat ce a vazut mesajul?
2. Oare el o iubeste?
Vreau sa precizez ca el are in telefon, diferite poze cu ea!
Am vorbit si cu Kitty si a spus ca ea il iubeste mult si ca si-ar da si viata pentru el, dar nu mai stie ce sa faca!

Voi ce ii sugerati sa faca?

4 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Lasa-i sa se iubeasca. Stiu cum e sa se bage cineva in relatia ta. happy

| wolder a răspuns:

Iar cu intrebari despre situatia asta?
te-am mai lamurit mai de mult,
lasa-i in pace, se iubesc, vezi-ti de viata ta.
tu chiar nu ai o viata oh go on

si cum iti permiti sa citesti altcuiva mesajele?

| piticelm a răspuns:

Iar tuuuuu?rolling on the floor o sa fac alergie, decat sa stai sa stresezi omul ala, vazand ca nu te iubeste, mai bine ai pune mana sa inveti si tu ceva util, gen '' cum sa gandesc mai bine''.

| ellyyssa a răspuns:

Lasa-i sa se iubeasca dar stiu e greu dar nai ce sa face nacai desparti o sa suferiti toti 3