| MymyMihaela a întrebat:

De ceva vreme un baiat se tot da la mine, o sa va spun cateva din intanplarile "afrctuoase" legate de el, pentru a va face sa intelegeti care e problema.
Deci eram la ziua comunei (in vara) eu, el, un baiat care era cu el si o prietena care era cu mine. Stateam pe niste scari si m-a luat in brate de cateva ori, dupa mi-a luat picioarele si le-a pus peste picioarele lui, ma lua de gat si chestii d'astea.
Alta data am fost in parculet cu prietenii. Spre lasarea serii multi dintre cei de fata au plecat, ramanand doar eu, o prietena, tipul de care va spuneam mai sus si alti cativa baieti. Am vorbit ce am vorbit si el se tot dadea la mine. M-a luat in brate, imi punea mana pe picior, la un momendat am ramas doar noi singuri si am discutat mai multe lucruri. La un momendat m-a sunat prietena mea cea mai buna (ea plecase fara sa dea explicatii, deci trebuia sa vorbim, in fine, pana la urma am aflat ca a fost la fumat cu tipu care se dadea la mine si cu tipa cu care am mai ramas in acea seara), dupa ce am vorbit cu ea eu si cu el am vorbit despre ea, el a facut-o curva, ne-am contrazis, va dati seama ca i-am luat apararea prietenei mele. Dupa am mai stat putin cu el si am plecat acasa, dar el mai ca nu ma lasa sa plec...
Sambata am dormit la prietena mea cea mai buna, eu, ea (Andreea) si inca o fata (Felicia). Eu stateam in pat si cautam prin telefoanele lor, m-am uitat pe la Felicia prin telefon si am dat de mesaje. Avea super multe mesaje cu cineva al carui numar nu-l avea trecut in agenda. Am citit eu ceva ceva si m-am gandit la cine ar putea fi, dar am refuzat sa cred asta, deoarece erau mesaje gen: "A devenit cam panarama."; "Imi pare rau pentru ea.", toate mesajele erau referitoare la Andreea. Mi-am dat seama cine a fost, dar ca sa ma asigur am verificat numarul tipului cu cel cu care am stat eu atunci in parc, si da, el era... Nu am dat importanta.
Ieri la scoala eram eu cu alte trei fete la magazin si si-a facut aparitia si tipul cu alti 2-3 baieti. Cand am dat sa ies din magazin el m-a apucat de sold si eu i-am pus mana pe spate si am lasat capul pe umarul lui, dupa am iesit afara spunandu-i ca ma asteapta fetele. Cand am ajuns in clasa eu am venit de pe hol si el era in fata usii, m-a apucat de la spate, dar am facut o mica piruieta si m-am indepartat de el indreptandu-ma spre banca. Doua pauze mai tarziu el era pe scari (locul unde-mi petrec eu si prietenele cel mai mare timp din pauze. M-am asezat pe scari langa el, dar nici macar nu m-a bagat in seama, pentru ca in fata lui, se dadea in figuri prietena mea cea mai buna. Astazi la scoala nu ma baga in seama cand era ea de fata, ca in rest vorbea cu mine.
Acum eu nu stiu ce sa cred... Adica el sta mai mult cu ea decat sta cu toti evevii posibili din acea scoala si pe la spate o face curva?! Am cateva intrebari:
1. E posibil ca el sa isi bata joc de una din noi sau de amandoua?
2. Voi credeti ca ar putea sa fie ceva intre noi daca ea se baga peste tot?
3. De ce credeti ca se comporta frumos cu mine cand nu e ea prin preajma si ca nu ma baga in seama de fata cu ea?
Dau funda raspunsului care ma va lamuri.

3 răspunsuri:
| Wihox a răspuns:

Eu sunt de parere ca vrea sa o faca geloasa pe Andreea si cu tine e cel mai usor.

Răspuns utilizator avertizat
| YummyDkRich a răspuns:

Iti zic sincer: vrea sa va ****