| Larii_4235 a întrebat:

Heii, am o intrebare.am fost cu un baiat 1 an. dupa ne-am despartit.lui "ii placea " de alta fata, au fost impreuna 3 luni(nu am mai vorbit cu el cat a fost impreuna cu ea). acum am inceput sa vorbim iar si ar vrea sa ne impacam, si si-a cerut scuze pentru tot. ce sa fac sa ma impac sau nu cu el?
P. S. am tinut foarte mult la el!
Fundaa:*

Răspuns Câştigător
| Loovee a răspuns:

Hmm...din cate am inteles eu te-a lasat pentru alta iar acum ca s-a certat cu fata aia vine la tine din nou, nu cred ca e bine sa va impacati deoarece nu este nimic sigur iar odata ce ati fost separati atata timp nu cred ca lucrurile o sa mearga bine intre voi pentru ca s-a pierdut acel sentimnet de iubire puternica...iar dupa parerea mea in 3 luni este posibil sa il fi uitat pana acum. daca inca mai ti la el si simti nevoia sa te impaci cu el eu zic sa nu va impacati pentru ca mai devreme sau mai tarziu o sa-ti para rau.[o stiu din propria experienta big grin] te pup:* si ai grija ce faci :*

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Impacate daca vrei dar si grija sa nu o dea din nou in bara.

| AnGeL a răspuns:

Da eu zic sa ii mai dai o sansa
cred ca merita din moment ce te-a facut sa il placi asa de tare

| dulcykaLy a răspuns:

Nu ar mai avea rost... din moment ce a putut sa stea cu altcineva, nu cred ca el tine la tine si vr sa se impace cu tine pentru ca stie poate ca ai tinut la el. si ca te vei impaka cu el

| βǿβǿ a răspuns:

Daca tu mai simti ceva pentru el. de ce nu?

s-ar putea ca totul sa fie ca la inceput

multa bafta:*

| MsDiddy a răspuns:

Sugerez inca o sansa. daca tu crezi ca si el tine la tine la fel de mult si ca nu va mai face ce a facut, acorda-i inca o sansa. good luck!:*