| OliviaLove a întrebat:

Heii happy
Am o nedumerire. odata cand am fost afara cu el si niste prieteni cand am plecat m-a pupat pe obraji si m-a imbratisat... apoi cateva zile n-a mai dat semn de viata. Saptamana urmatoare se uita intens in ochii mei. si eu in ai lui. Dar, o prietena care s-a dovedit a nu fi prietena i-a spus baiatului respectiv ca sunt indragostita de el si ca i-am spus si ei ca m-a pupat pe obraji... si el a zis ca nu-l intereseaza si ca nici macar nu ne spunem "buna" cand ne vedem. adevarul e ca atunci cand ma uitam in ochii lui n-am avut curaj sa-i spun nimic. Si de atunci nu mai stiu nimic de el. Dar azi noapte la ora 1 mi-am uitat messengerul pornit pe telefon si m-a intrebat ce fac. Nu eram treaza si nu am putut sa raspund -inca nu am raspuns -
Deci ideea e ca mie imi place mult de baiatul asta. Si intrebarile ar fi " Ma place sau nu ma place? "; " cum i-as putea atrage atentia fara sa nu par disperata? " si am folosit cuvantul "disperata" fiindca el e in alta clasa si ne stim de un an, dar numai de pe internet. abia acum 3 saptamani am iesit prima data afara "fata in fata". si se tot uita la mie. dar eu mereu il vad prin scoala si mai vorbim dar destul de rar pe mess sau facebook. si mie imi place de fapt de acum 3 saptamani de cand am iesit atunci.
Funda. puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| Fulbaster a răspuns:

Baiatul s-ar putea sa te placa, dar nu e obligatoriu, mai bine il intrebi daca vrea sa fie cu tine, si astfel vei afla!

| Fulbaster a răspuns:

Fai cadou o rama digitala (poti sa gasesti si la preturi mai mici), o bluza sau un parfum, oricare din astea sunt bune!

| razvanpatru27 a răspuns:

Uite tu ce trebuie sa faci
din spusele tale el te place mai mult e 100% la100% tot ce trebuie sa faci este sa il intrebi daca vrea sa aiba o relatie cu tine atata tot
restul va veni de la sine crede-ma stiu
mai bine! Funda poti sa o dai oricui eu doar imi spun parerile pe TPU!