| cari_9324 a întrebat:

Heii :*. Am si eu o intrebare. as vrea sa-l surprind pe prietenul meu cu ceva sexy. mi-ati putea da o idee?batting eyelashes:*.

2 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Poate daca ne ai fi zis si cati ani aveti... daca are 10 ani dai un robotel sau o marioneta power rangers daca are 20 ani ****l asa de tare incat sa iti dea voie sa-l numesti tarfa lui daca are 30 faceti un orgy cu hard sex daca are 40 tot asa, daca are 50 ia-l usor poate numa ii se scoala asa repede, daca are 60 ia-ti proteza dentara de rezerva, daca are 70 nu te astepta sa miste 1 deget, daca are 80 ia-i chestii de la sex shop daca are 90-100 iai sicriul,funerarile vino cu popa dupa tine canta-i, dupa masturbeazate pe sicriul lui!
Ba femeie da dracu detalii mai multe zici ca sunteti bate! Cum sa va ajutam daca nu spuneti un detaliu acolo dep ilda cati ani aveti, cat cm are la **** ORICE bolovanii/ele dracu!

| SergiuM a răspuns:

Hehe.sunt multe feluri de a-l surprinde.
ofera-i o seara de neuitatwinking