| madii16 a întrebat:

Heii am si eu o intrebarebig grin M-am indragostit de cel mai bun prieten si mi-e frica sa-i spun daca nu o sa mai vrea sa vorbeasca cu mine si fara el nu pot sta... mie foarte frica de reactia lui daca nu tine la minesadintre noi e o diferenta de 2 ani si suntem foarte asemanatori in multe privinte.Ascultam aceeasi muzica, suntem aceeasi zodie, avem prieteni comuni... Tin prea mult la el ca sa-l pierd

1 răspuns:
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Daca aveti prieteni comuni, incearca sa pui pe cineva in care ai incredere daca nu cumva te place si daca si tie ti-ar placea de el, daca ar accepta sa fiti impreuna!
Dupa ce vei primi raspunsul, si este pozitiv, incearca sa te apropii mai mult de el si sa il cuceresti!
O sa isi dea el seama ca il placi!
Bafta