| LoveTenis a întrebat:

Heii! Am si eu o intrebare! Daca un baiat ce e cu 2-3 mai mare decat voi si e singur (fara relatii) si imi zambeste mereu cand trece pe langa mine, am coborat pe scari si m-am impiedicat(ma grabeam foarte tare deci.) si m-am impiedicat (dracu stie de ce poate ca de aer ) si el m-a prins, dar nu ca in filme ci am cazut si el era acolo si m-a oprit sa dau cu mutra de podea si era acolo, ne-am uitat 3 sec si apoi eu am zis ăăăă, scuze nu am vrut, si el a zis ăăăă nu îi nimic ssi am plecat si eu si si el! Ce inseamna asta daca el, s-a bagat sa ma prinda (si ne-am apropiat inacceptabil de mult )?
P.S. Eu am 13 el are 15

Răspuns Câştigător
| Anemona2020 a răspuns:

Da cum au zis ceilalti si el te place...incearca sa vorbesti cu el pe fb etc, la telefon prin pauze baga te in seama cu el e clar ca te place si mai ales daca tot timpul iti zambeste. happy

4 răspunsuri:
| هوراس a răspuns:

Pun pariu că mai mult de 12 ani nu ai happy nu am înțeles întrebarea, dar îți zic așa. nu vârsta contează, contează să vă iubiți. dacă simți ceva pentru el, spune-i happy dacă nu simte la fel, caută pe altcineva :* succes happy
P.S: sper că nu te-ai supărat pentru ce am zis înainte :*

| Solitude15 a răspuns:

laughing
ar fi bine sa ii spui ca apoi sa nu regreti ca nu iai spus iar timiditatea laso introparte nu ajuta cu nimic ea doar incurca
funda

| Florescu23012000 a răspuns:

Posibil orice. Dar sa ai grija. orice diferenta de varsta conteaza si experietele lui sunt mai acumulate decat ale tale. Totul e roz, stiu cum e. Nu fa prostia sa-i spui ca-ti place de el. lasa-l pe el. Daca te place iti v-a spune si arata mereu daca nu, doar te simpatizeaza.

| pa1pa2pa3 a răspuns:

Poate si lui ii place de tine... trebuie sa vorbesti cu el. dar nu fa ca mine. ( i-am zis unui baiat de care imi place. fara sa vrea i-am zis ca imi place de el laughing) )