| cryysa a întrebat:

Heii cine ma poate ajuta...este cam compicat acum sunt cu un baiat care a recunoscut ca nustie sa sarute desi nu vreau sa se simta rau pentru ca nu vreau sa il sarut ce sa fac ...PS ne-am sarutat odata si nu a fost prea bine nu stiu ce sa fac! Help funda

Răspuns Câştigător
| Andreea52 a răspuns:

Buna cryysa! eu zic sa incerci sa vorbesti cu el si sa il faci sa inteleaga ca nu ne-am nascut invatati si ca nu are de ce sa se rusineza, asa e la inceput. zii sa se lase purtat de val si sa faca ceea ce simte, la urma urmei nu iti trebuie pregatire pntru chestia asta, nu e mare filozofie! succeskiss

4 răspunsuri:
| Heather2001 a răspuns:

Invata-l tu, nu are ce sa fie greu.lasa-l pe el sa stea cam ca o scandura la inceputlaughingsi cand isi intra in ritm se poate lua dupa tine.succes!

| Roxanaღ a răspuns:

Nu fi rea cu el. Incurajeazal si spune-i ca nu e nimic rau in asta. Incearca sa te saruti cu el de mai multe ori si intr-un final va prinde si el smecheriawinking. Poate asa ai fost si tu la inceput. Nu e foarte placut sa fi in situatia lui.

| stoubiz a răspuns:

Poti sa ii explici cum se face de 1000 de ori pentru ca tot nu va stii, practice, practice si iar practice, asta daca doresti sa il inveti daca nu, nu merita osteneala :p

| MiruunaaaAndreeeeeaaa a răspuns:

Parerea mea este sa mai incercati odata acel sarutthinking Sa uitati de primul...Si bine inteles uita ca el nu stie sa sarute, pana la urma toti invatamhee hee Sau poti sa ii zici ca nu vrei sa se simta prost deci. pune puncthee hee. funda?batting eyelashes