| Anusha_9111 a întrebat:

Heii :d o sa fiu la obiect. Deci am cunoscut un tip dintr-un alt oras. Vorbim mult la telefon si pe messenger. Eu incep sa tin la el si cred ca si el.Imi demonstreaza asta prin vorbele lui, gesturi si dorinta de a petrece timpul impreuna cu mine pe care mi-o arata. Eu in timpul liber scriu poezii.de cand a aflat asta m-a rugat sa-i arat si lui; i-am aratat 2 (una dintre ele a fost scrisa pentru el big grin) si a zis ca, citez "m-ai lasat fara cuvinte". Acum ma gandeam sa-i fac o surpriza.(in cateva saptamani o sa ne vedem big grin) sa-i scriu o poezie si sa vorbesc cu un coleg al lui si sa ii trimit tipului scrisoarea iar el sa i-o inmaneze prietenului meu dar cu expeditor anonim. Sa-i zica simplu ca a primit o scrisoare pe care scrie "Pentru tine(numele prietenului meubig grin)". Vreau cat mai multe pareri puppy dog eyes ati face asa ceva?

Răspuns Câştigător
| adinutzadina a răspuns:

Da este o idee foarte bunawinkingdar cred ca isi va da seama stiind ca scrii poezii dar nu conteaza ii vei face o mare bucurie daca chiar tine la tine, la inceput s-ar putea sa se faca ca nu si-a dat seamade la cine e, ai grijawinking...te pup succes... funda?; d?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Anusha_9111 explică:

Multumesc pentru raspunsuri big grin. Intr-adevar s-a bucurat mult, si mi-a spus ca l-am surprins intr-un mod placut happy.