| anonim_4396 a întrebat:

Heii! Deci eu nu mai reusesc sa inteleg unii baieti straight face E a 2-a oara cand mi se intampla chestia asta si tind sa cred ca e o problema la mine. Ne-am cunoscut la ziua unei prietene, am vorbit, am dansat si la final am facut schimb de nr de telefon. Am vorbit cam o saptamana prin sms, iar apoi ne-am intalnit. A fost totul ok, am incercat sa ne cunoastem, am ras, am glumit, iar la final ne-am sarutat. Urma sa vorbim in continuare, chiar a propus o noua intalnire. Insa de cand ne-am vazut am vorbit putin si nu prea mai raspunde la mesaje. Cand vorbim ma alinta si ii ok, dar vorbim rar fata de cum a fost. Sa inteleg ca asta a fost tot intre noi? Avea planuri mari

3 răspunsuri:
| Eduard619 a răspuns:

Eu cred ca daca te alinta si vorbiti inca simte ceva pentru tine, dar cred ca este ocupat si cu altele.Consider sa ii mai acorzi o sansa :*

| ScorpyDesigns a răspuns:

Ce zici sa-i mai acorzi o sansa? Poate inziua respectiva avea niste probleme, sau nu avea chef de vorba! Crede-ma noi baietii nu ne gandim doar la prietene mereu ora de ora minut de minut..Incearca sa vorbesti cu el, deschisa.Incearca sa vezi ce s-a intamplat

| Gabbitzu_Doar_1996 a răspuns:

Cauta altul, nu cred ca mai este asa interesat de tinewinking