| anduktz a întrebat:

Heii! deci treba sta cam asa.Mi-a placut de un tip prima iubire. trei ani decat buna buna pana cand o tipa ia trimis un meaj dupa nr meu si am inceput sa vorbim decat amici nu a durat mult am pierdu telefonul dupa si nu am mai vb. dupa 2 ani ne-am intalnit din nou am vorbi incepuse sa se dea la mine eu ii dadeam cu jet cu toate ca eram cu in limba dpa el dupo o sap la fel si trebuia sa ma duc acasa si a zis ca ma duce el cu masina si eram in fata la mine si ca hai sa mai stai sa vorbim si dupa aia m-a intrebat daca am incredere in el si i-am spus ca da si m-a dus pe malul uni lac era noapte cam 4 dimineata si se vedeau setelele luna in apa si acolo neam sarutata dupa aia m-a dus acasa si am tinuto asa cam 3 luni (el are prietena de aproape 4 ani ) noi ne sunam cu privat si daca putea sa vb si daca nu inchidea nu stia nimeni ca noi ne vedeam si aflase o tipa si l-a sunat cu privat insistent si el era cu gagikasa si a raspun gagikasa si a inceput sa injue si s-a dat drept mine dupa am incercat sa-i spun ce si cum dar degeaba nu crede si i-am trimis un mesaj in seara de craciun si bine inteles neam mascarit. saptamana trecuta a vorbit o prietena de-a mea cu el si i-a spus ca inca tin la el si chesti de genu si el a recunoscut ca inca mai tine la mine si ca ma iubeste dar ca inca sunt o copila ca nu iau nimic in serios si ca mai bine e asa. {el nu sta in buc} m-a sunat ma int daca sunt acoloa i-am spus ca nu si ca vrea sa vorbim. ne-am intalnit intamplator dar era prea multa lume si n-am avut cum sa vorbim {prima iubire si pana acum singura am stat cu alti dar nici macar nu mam atasat de ei} si nu inteleg ce vrea acum? eu si vreau sa mai fiu cu el si nu. dar mai mult nu pentru e ceva imposimbil intre noi si ne facem sperante aiurea... dau funda

Răspuns Câştigător
| NykoDoarOSimplaFata a răspuns:

Misto istoria tha de dragoste o ador ::X

2 răspunsuri:
| Spartanul07 a răspuns:

Roman? o sa ma chinui sa il citesclaughing

| Spartanul07 a răspuns:

Pfff nu pot... sunt gata... som usor