| AncaLuiza16 a întrebat:

E o intrebare mai ciudata, dar eu fiind fata, cum as putea sa fac o alta fata sa ma placa?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Fetele sunt bisexuale majoritatea dar le e rusine sa recunosca asta, deci conteaza cum i vorbesti

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Problema este aceea de a reusi sa gasesti si sa ajungi la concluzia/sa-ti dai seama ca si respectiva fata are aceeasi orientare sexuala cu a ta. Pe urma totul se reduce la accea de a o convinge/atrage intr-o relatie procedand exact la fel cum o fac baietii cand curteaza o fata. Succes!

| mihai69 a răspuns:

O seduci.
Cum? asta e altă poveste. Prima dată o iei mai pe ocolite și cauți să afli măcar dace e „bi-curious". După aia, te descurci tu.

| Alicezzz a răspuns:

Daca fata nu are aceleasi inclinatii ca tine nu te poate privi mai mult decat pe o prietena!

| blackPug97 a răspuns:

Un sfat prietenesc...NICIODATA,sub nici o forma, sa nu te dai la cea mai buna prietena...am facut eu asta, si nu o iesit nimic bine de acolo.
Ii greu sa atragi o fata pentru ca mereu o sa incerci sa ii spui ceva mai pe dupa cap, sau poate chiar direct si ea o sa creada ca ii un compliment sau ca sunteti prietene bune si cam atat.

| ILikeBoobies97 a răspuns:

Ar trebui sa o inviti sa faceti un sex tape, dupa aceasta experienta sigur ar deveni jumatatea ta

| LauraIoanna a răspuns:

Arata-le maciuca