| Gaby53 a întrebat:

Heii fetelor! cum pot sa inteleg o fata?

Răspuns Câştigător
| fearlessss a răspuns:

In caz ca nu ati observat a zis hei fetelor..vad ca baietii care au com aici se considera fete de comenteazalaughing
Pai un prieten cum il intelegi? Lol care e diferenta dintre fata si baiat? Nu exista(in afara de aspect care oricum nu conteaza) O fata si un baiat ii poti intelege la fel! Baiatu are cap, suflet, corp, picioare si fata la fel ...asa ca..intelegeti-va pe voi si apoi ii ve'ti intelege si pe ceilalti(fete si baietii) numai prosti au comentat aiicilaughing

12 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Poti sparge ziduri, poti proiecta avioane, poti detona bombe nucleare in metropole, poti sari cu parasuta dintr-o racheta, poti face orice, mai putin sa intelegi femeile. crede-ma pe mine si pe toti cei care au dat acelasi raspuns

| Ofiintă a răspuns:

"O fata!" mai gandeste-te, vorbesti de parca toate fetele ar avea aceeasi culoare, dimensiune si eficacitate!

| h3r a răspuns:

Cine a spus că nu putem fi înțelese sunt oameni răi...

| adriang95 a răspuns:

Se spune că singurul bărbat care a înțeles mintea femeilor a murit (la propriu) de râs...

| OtipaOarecare a răspuns:

Nu neaparat nu ai cumlaughing
Fii dragut cu ea, asculta-i ofurile si fi-i alaturi( cu conditia ca si ea sa te asculte pe tine la nevoie) si daca nu reusesti sa o intelegi prin ascultare, macar prefaterolling on the floor

| AlexBpm a răspuns:

Nu exista asa ceva

| BrUnEthaThaDeViS a răspuns:

Nu poti! femeile nu trebuie intelese ci ascultate

| MaryyraM a răspuns:

Nu poti laughing

| crash15 a răspuns:

Nu poti laughing Noi nu va intelem pe voi, voi nu ne intelegeti pe noi. Pna va faceti o cea mai buna prietena, sau te casatoresti. laughing

| Voidwithin a răspuns (pentru crash15):

Ai dreptate cred ca de aici vine si atractia asta ciudata, din curiozitate.

| lastride a răspuns:

Nu exista asa ceva. Toti barbatii iti vor spune acelasi lucru pentru ca asa e.

| Maramilky90 a răspuns:

V