| xEndlessLove a întrebat:

Heii Heii TPUwinking Sunt tare denumerita in privinta unui lucru care ma pune pe ganduri de 2 zile. Martea trecuta tata a iesit sa bea o bere si s-a intalnit acolo cu fiul unui prieten de al lui. Si acel baiat ia marturisit tatalui meu ca ma place si ca este interesat de mine. Eu nu l-am bagat in seama pe tata deorece era putin baut si nu il pot suporta cand este baut. Acel baiat mai are un frate mai mic de 15 ani de care mi-a placut toamna trecuta si lui de mine, dar nu s-a intamplat nimic intre noi. Asa deci tata spunea ca mai bine ma "da" lui ala mai mic de lui ala mai mare [ nici nu stiu sa scriu laughing ] daca vreau eu. Deci eu uitasem complet ce imi spusese tata de el dar pana aseara cand l-am vazut ca venea cu fratisu mai mic de la magazin [ fusese la munca, tocmai a inceput sa munceasca de 2 zile ] si amn2 se uitau la mine si radeau. Eu eram la poarta cu mama si inca o vecina din spate. Baiatul respectiv are 19-20 ani. Deci scuzati-mi greselile dar sunt putin nervoasa. In legatura cu intrebarea ce credeti ca urmareste acest baiat? Eu cu el nu prea am vb. De fapt nici nu ne bagam in seama. Astept raspunsurile voastre love struck Multumesc pentru raspunsuri :*

Răspuns Câştigător
| ynna93 a răspuns:

Pai ce sa urmareasca, cred ca te place atata timp cat a avut curaj sa-i zica tatalui tau ca te place, clar simte ceva. Dar acum conteaza si ce simti tu, daca il placi fa-l sa simta asta daca iti place de cel mic arata-i celui mic. Mult succes.

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Poate ca ai fost arvunita.

| Gogu06 a răspuns:

Daca te placea nu radea ca prostu cand te-a vazut si nici nu ii spunea lui taicatu ca te place, iti spunea tie.

| Ekcstsy a răspuns:

Baietii care au iubite de ceva timp il apreciaza pe tipul respectiv pentru curajul care l-a avut sa il abordeze pe tatal tau. Este cel mai mare chin sa cunosti tatal fetei laughing. Trebuie sa faci impresie buna. Deci parerea mea e ca te place.

| Schwarzz a răspuns:

Pai are curaj pustiu' sa-i spuna tatalui tau. Oricum, daca a ras pare cam smecher.Cine stie ce urmareste, e cam greu de spus.

| Betty18 a răspuns (pentru Schwarzz):

De acord cu tine!

| xEndlessLove explică (pentru Schwarzz):

Nu este smecher. Il cunosc de mult si nu este.

| JungleHell a răspuns:

Iti alegi pe care-ti place. Cum adica te,, da"? ca doar nu esti obiect de vanzare sau lictiatie. Mare mai e gradina imaginatiei. Iti alegi tu ce vrei si ce-ti place nu cum te,, da". Ca se uita amandoi la tine, sunt cateva concluzii posibile: te vor amandoi (nebuni), se lupta intre ei care sa te aiba ori se amuza pe seama ta.