| joaxenul a întrebat:

Heii TPU am o intrebare imi place de o fata care e atrasa de un alt baiat baiatul acela e un mare fatalau chiar nu stiu ce vede la el si plus ca isi bate joc de ea intrebarea mea e cum sa o fac sa ma placa pe mine ( am mai fost impreuna dar pentru scurt timp doar ca sa il faca pe baiatul ala gelos) FUNDA

Răspuns Câştigător
| NgrMdx a răspuns:

Incearca sa-i explici ce fel de baiat e ala,daca poti,poate incerci si sa-i demonstrezi asta.O fata renunta cam greu la un baiat,sau la un capriciu.
Incearca sa fii tu insuti cu ea, sa faceti lucruri amuzante impreuna, poate isi va da seama ce fel de baiat esti. Daca nu te va placea si va fi cu ala, si daca e asa cum l-ai descris tu, sigur o va face sa sufere.Ar fi bine ca tu sa fii alaturi de ea daca s-ar intampla asta!

| joaxenul explică (pentru NgrMdx):

Ala doar isi bate joc de ea si nu vreau sa o faca sa sufere pentru ca asta va face dar nu stiu cum sa ma apropii de ea, in ultima vreme nici nu vorbeste cu mine

| NgrMdx a răspuns (pentru joaxenul):

Pai,intreab-o ce face, cum se mai simte, stii tu..intrebari minore pentru inceput. POate ca incet incet te vei apropia iar de ea. happy

| joaxenul explică (pentru NgrMdx):

Ok o sa incerc dar nu prea vorbeste cu mine oricum incerc mersi mult

5 răspunsuri:
| Mariusis a răspuns:

Frate...iti spun daca te-a folosit inseamna ca nu te place...ii place de baiatul ala.Viata e urata, nu.Dar asta e si eu am trecut prin ceva foarte asemanator dar in *** suntem baieti.
Treci, cauta pe altcineva.Stiu e greu dar in timp vei trece.Si iti dau un sfat, nu te da smecher si astea, nu baga prosti in seama stai doar cu cine te simti bine.

| joaxenul explică (pentru Mariusis):

Asta asa e frate doar ca nu as vrea sa o las pe fata asta cu terminatul ala pentru ca nu merita nici el nici ea eu maine pot sa caut pe alt cineva dar nu as vrea sa renunt la ea cred ca sti si tu cum ewinking