| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU, am o mare problema si am nevoie de ajutorul vostru, nu stiu ce sa fac m-am pus cu un baiat pe care nu il iubesc, ce simt eu pentru el nu este iubire e afectiune si nu stiu ce sa fac am facut greseala sa ma pun cu el odata si ne-am despartit(eu de el) acum din nou ne-am pus impreuna dupa 4 luni de pauza eu tot nu il iubessc imi place de el si asa e super de treaba dar nu merge relatia ce sfaturi imi dati va rooogpuppy dog eyes chiar am nevoie de ajutor! fundita! cel mai bun raspuns:*!

3 răspunsuri:
| qwerty1234 a răspuns:

"Spune-i ca vreti sa ramaneti doar prieteni", il omori cu replica asta, crede-ma big grin. spune-i doar ca vrei sa va despartiti definitiv pentru ca nu il mai placi si gata dar nu-i spune ca vreti sa ramaneti prieteni ci doar daca te intreaba elwinking.

| misscandy12 a răspuns (pentru qwerty1234):

Problema cea mai mare este ca am mai facut asta odata si am ramas ft. buni prieteni si iar sa int. sa se indragosteasca de mine si acum pare a fii mai nu stiu serios si da tot ce are mai bun si credeti-ma ca as vrea sa stau cu el dar eu iubesc pe altcineva...dar acel cineva are prietena cam 2 ani si o prietena de-a mea l-a intrebat pe cel care are iubita daca ma mai iubeste is el evident a zis nu dar eu ma asteptam dar la ce nu ma asteptam este ca de cand prietena meaa l-a intrebat asta vorbim foarte muult cand iesim pe afara iar pe mess deloc el nu s-a pus cu mine pentru. ca atunci cand m-a intrebat eu i-am spus ca nu stiu iar el probabil ca s-a suparat si s-a pus cu altcineva sunt draguti impreuna si nu vreau sa se desparta pentru mine dar nu stiu ce sa fac ma gandesc la el mereu si prietenele mele imi spun ca nu are cum sa nu ma placa si pe mine deoarece mereu e cu capul dupa mine se juita in ochii mei foarte intens si uneori mai radem de cei care ne inconjoara si asa Va roog mult ajutati-ma sa ies din situatia asta cu actualul meu iubit sau spuneti-mi ce credeti ca ar trebui sa fac eu nu am nici o ideecrying Helpp va roog

| TroLoLoLs a răspuns:

Spune-i ca vreti sa ramaneti doar prieteni si iti este simpatic, si tie ca un frate.Doar atat.

Funda?big grin