| SweetKidoo a întrebat:

Heii TPU! Am si eu o, hai sa ziceam curiozitate laughing. daca o fata are cosuri pe fata e neaparat sa o ignore baietii sau sa nu fie populara? thinking adica de ce unii baieti le evita pe astfel de fete? P.S: as vrea mai multe raspunsuri de la baieti, dar si parerile fetelor sunt binevenite >big grin

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cunosc fete care au cosuri pe fata si sunt foarte, dar foarte populare.

| sayWhaaat a răspuns:

Mare greutate sa vizitezi un dermatolog.
Ma rog, referitor la intrebare, lumea e rea, superficiala, judeca dupa aparente, majoritatea oamenilor sunt asa, printre care sa fiu sincer, ma aflu si eu uneori.

| xanderblackx a răspuns:

In general fetele cu astfel de probleme sunt mult mai sensibile decat celelalte, se ataseaza mult mai repede si va aiatul de lanbga ea mult mai frumos decat celelalte. sper ca intelegi ce vreau sa zic. pe scurt, nu prea conteaza asta, cum spune si corina1994, e doar o problema ce se poate remedia foarte repede. atitudinea si caracterul conteaza. numai bine

| xDirectioner5 a răspuns:

Cosurile nu sunt o problema, nu-ti fa griji, poate acel baiat ( pentru ca sigur este vorba despre cineva ) are el motivele lui sa nu te placa, orice fata e frumoasa, in felul ei, nu-ti fa griji de aspectul fizic! Unii baietii sunt mai „pretentiosi" sa zicem asa, adica pentru ei fata perfecta e aceea care arata bine. Dar sa stii ca fiecare intr-un sfarsit ne gasim printul care ne transforma intr-o adevarata printesa, te pup!

| Stonely a răspuns:

Un singur cuvant am de zis Fraieri sunt aia care judeca o persoana dupa cum arata! Atat am de spus. Fata aceea dupa ce va scapa de cosuri acesti fraieri vor saliva dupa ea.

| Sfatuitorul_6560 a răspuns:

Poate la inceput nu vei avea multe sanse, dar daca te strecori pe langa el si-i arati partea interioara frumoasa, se va da pe langa tine si vei avea parte de mai multe decat o convorbire daca asta vrei sa obtii. In ziua de azi se foloseste fond de ten si e foarte bun pentru cosuri le acopera si e mai frumos, asa face oricine si oricine are cosuri. SUCCES

| Anirock a răspuns:

Nu, bineinteles. Aceasta este o problema medicala ce poate fi tratata mergand la un dermatolog. Si eu am avut probleme cu acneea insa m-am vindecat urmand un tratament. Cu siguranta si tu trebuie sa mergi la medic si asa nu vei mai avea probleme. succes

| Cupcake69 a răspuns:

Nu neaparat.Eu am o prietena buna. Si are cosuri, multe pe fata.Si toti baietii sunt dupa ea. Insa toti mi-au zis mie ca sunt cea mai frumoasa si chestii de genul.Eu nu cred, normal laughing, de ce-mi spun asta daca toata ziua stau dupa ea? Dar mna.Adica nu e neaparat... Uita-te la exemplul meu happy

| SweetKidoo explică:

Bun...deci laughing nu eu sunt cea care are cosuri. happy insa, pentru ca nu am avut niciodata, nu stiu ce sa le spun celor care au--adica prietene apropiate care au acesta "problema". si multi baieti pe care ii cunosc au zis ca nu s-ar indragosti veci de una cu cosuri. adica frate, nu ii inteleg straight face care e problema ca are cosuri? si cum am spus si in intrebare: e pura curiozitate big grin deci mersii ca ati citit intrebarea si o sa dau si fundita :*