| capone002 a întrebat:

Heii TPU! am si eu o intrebare mai ciudata.big grin de ce fetele virgine dupa ce fac pentru prima data sex se intorc mai tarziu sau simt nevoia de a face dragoste cu acelasi baiat care a facut pentru prima data? rog seriozitate! am patit-o de multe ori si nu stiu de ce!

Răspuns Câştigător
| buzeduulci a răspuns:

Pentru ca el a fost primul. pentru ca se simt mai bine cu el. pentru ca se simt in siguranta si simt mai multa placere.
le e dor sa il simta aproape. le e dor sa fie din nou cu primul. apare regretul despartirii, sau friends with benefits. hm. mi se pare destul de logic. dar atunci cand ai pe altul nu e normal ca din primele saptamani sa se culce cu el. sa mai astepte. depinde de fata. nu stiu cum sa iti explic, dar o fata nu uita niciodata pe primul avut in pat.

| capone002 explică (pentru buzeduulci):

Da bine km zici u si fata dupa accea sa zicem cu al doilea prieten se va culca mai greu sau niciodata...zic eu ca a acut dureri ceva si ai este teama acum nu stiu cum ati zis si voi depinde si de fata.

| buzeduulci a răspuns (pentru capone002):

Depinde daca are icnredere in al 2lea, se va culca si cu el, dar mai tarziu. Daca nu are, atunci nu se va intampla. Iar durerile le are : 1- poate are vaginul stramt
2- ai tu **** prea groasa/mare
3- nu a fost un preludiu lung
4- sta incordata
5- si da, depinde de fata!

| buzeduulci a răspuns (pentru buzeduulci):

*incredere*

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pentru fete conteaza mult [in majoritatea cazurilor]cine e primul din viata lor sexuala, se ataseaza cumva, intr un fel sau altul de persoana respectiva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde se intorc darling mai tarziu?