| xxMissyx3 a întrebat:

Heii TPU, cine stie un site de unde pot lua abstracte cu sclipici sau cercuri colorate oricum ar fi sa fie pline de culoare, si sa fie frumoase, cine stie de unde pot lua abstracte?

4 răspunsuri:
| Trinitas a răspuns:

Abstracte? Ce-s alea? Eu stiam ca abstract se foloseste doar ca adjectiv si ca denumeste un obiect artistic ce nu este inspirat din realitate.

| Deeiutss a răspuns (pentru Trinitas):

Poze abstracte...cauta pe google si veziwinking

| Trinitas a răspuns (pentru Deeiutss):

Pai copii, voi cand vreti o bluza mov spuneti "Vreau o mova"? Invatati sa va exprimati ca lumea in limba asta!

| xxMissyx3 explică (pentru Trinitas):

Mie o fata mi-a spus ca se numesc asa deci mai taci