| cristina45crisss a întrebat:

HEII TPU credeti ca ar fi o idee buna sa ii las acest mesaj prietenului meu?" In unele momente cuvintele nu prea isi mai au rostul.Stii cat de mult insemni pentru mine la fel cum insemn si eu pentru tine. Pana acum prea multe persoane s'au chinuit sa ne desparta cu minciuni,intrigi, rautati, barfe si lista continua, dar noi 2 am demonstrat mereu ca orice s'ar intampla vom fi mereu acolo unul pentru celalalt pentru ca increderea pe care o avem unul in celalalt e mai presus decat orice si oricine(ma refer si la nenumaratele zdrente care isi faceau iluzii. Mereu ma amuz cand imi amintesc de prima noastra despartire laughing ) Eu niciodata nu ti'as face rau si tot ce imi doresc e ca tu sa fii fericit cu sau fara mine happy.Am trecut prin multe si in unele momente simteam ca tot ce trebuie sa fac e sa renunt,dar am invatat ca atunci cand e vorba de iubire niciodata nu e prea tarziu. Stiu ca uneori iau cele mai proaste decizii chiar daca mai tarziu risc sa "ma dau cu capul de pereti".
Tu ma cunosti perfect si m'ai acceptat cu toate problemele,imperfectiunile, isteriile, geloziile si gargaunii mei laughing. Iar eu in tine am gasit tot ce aveam nevoie..intelegere,sprijin,protectie si iubire. Ideea e ca eu credeam ca dupa atata vom termina cu fazele copilaresti asa cum ai zis si tu. In unele momente ma doare ca imi spui direct tot ce simtit si esti dur dar apoi realizez ca e mai bine asa decat sa imi dai impresia ca totul e roz cand chiar nu e! Oricum atatea luni cu tine au fost un chin >:", dar fara tine ar fi infern happy. Nu vreau sa te pierd niciodata. [Stiu ca nu ai chef de mine si nici nu ma astept sa imi raspunzi pentru ca in sufletul tau simti ce simt si eu. Recunosc ca uneori sunt cea mai mare scorpie si credeam ca te'ai obisnuit deja cu asta laughing. Tot ce imi doream era sa fiu alaturi de tine azi, pentru ca e o zi speciala...Imi pare rau ca nu s-a putut]. Vreau sa iti urez cel mai calduros La multi ani!:*:* te iubesc" e bine ce ziceti? e frumos? dau funddaa

Răspuns Câştigător
| WildDream a răspuns:

Eu zic ca va aprecia, se vede ca e scris din suflet. Daca inca mai simte ceva pentru tine cred ca asta o sa fie cel mai frumos cadou de ziua luiwinking

11 răspunsuri:
| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

E foarte frumos.sad Da i sms `ul.sad Si impacati-va.

| cristina45crisss explică (pentru Ioannaaaaaaaaaa):

Dar inca suntem impreunaaa suntem de 3 lunii asaa

| Dariusuu a răspuns:

Dacă chiar simți asta, de ce nu?

Si :Recunosc ca uneori sunt cea mai mare scorpie si credeam ca te'ai obisnuit deja cu asta.

Nu crezi că te insulți prea mult?

E drăguț mesajul.

| cristina45crisss explică (pentru Dariusuu):

Nu stiu ce sa zic...i'am scris ce am simtit...

| Dariusuu a răspuns (pentru cristina45crisss):

Va aprecia asta.

| Raiiiisa a răspuns:

E bine, atata timp cat insemni ceva pentru el si mesajul vine din suflet, cred ca va aprecia asta.
Cred ca abia asteapta pana data viitoare cand va vedeti sa-i mai spui o data "un calduros la multi ani"si sa-i arati cat de scorpie estilaughing
Chiar tare mesajul:*

| RexCuParuCret a răspuns:

E frumos da trimite-l se va bucura.

| kristinne a răspuns:

Wow mesaju e chiar profund, eu zic ca va intelege perfect ceia ce simti tu si il va amuza putinbig grin